Penzion squash centrum Vysluni ubytovanie Pelhrimov

Penzion Pelhrimov squash centrum Vysluni Penzión & squash centrum Výsluní Pelhrimov ponúka moderné a pohodlné ubytovanie v Pelhrimove za prijateľné ceny, bezproblémové parkovanie priamo pri budove a tiež Wi-fi pripojenie zadarmo. Súčasťou penziónu je športový areál.

Ubytovanie v penzióne squash centrum Výsluní je skvelý východiskový bod pre poznávanie Pelhrimova a celej Vysočiny. Zároveň máte po ruke skvelé športové zázemie - môžete si zahrať squash, využiť kardio fitness alebo vyskúšať hru wallyball. Pre tých, ktorí chcú predovšetkým relaxovať, je pripravená sauna, parná truhlica a ďalšie možnosti relaxácie vrátane masáží.

Penzion Výsluní ubytovanie Pelhrimov
Komfortné ubytovanie na Vysočine v pokojnej časti Pelhrimova v moderných izbách s kapacitou až 3 osoby a tiež v priestranných apartmánoch až pre 4 osoby.

Celková ubytovacia kapacita penziónu Výsluní je 20 lôžok v dvoch apartmánoch, ktoré tvorí spálňa + obývacia izba a majú naviac TV s DVD prehrávačom, a v šiestich dvojlôžkových izbách. Možnosť prístelky. K ubytovaniu je možné objednať kontinentálne raňajky.

Všetky izby disponujú kúpeľňou a sociálnym zariadením, minibarom a bezplatným internetovým pripojením. Váš pobyt v Pelhrimove si môžete tiež spestriť návštevou wellness a športovísk, ktoré sú súčasťou penziónu squash centrum Výsluní v Pelhrimove.

Penzion squash centrum Výsluní Pelhrimov Šport
Squash centrum Výsluní vo svojom športovom zariadení s ubytovaním ponúka aj športové sústredenia. Šport na 3 kurtoch - squash / walyball, + kardio fitness, sauna, masáže a ďalšie možnosti regenerácie, vyvážená strava 3 - 5x denne, projekcie v technicko-taktickej príprave. Športové vybavenie na zapožičanie - raketa, topánky, uterák aj ochranné okuliare. Je tu možné využiť aj služby trénera squashu. Po úprave sú kurty vhodné aj pre hru wallyball.

V nadväznosti na tréningovú jednotku je možné zabezpečiť športový areál s bazénom, tenisovú halu, futbalové ihrisko, minigolf, lanové centrum ... Výborná poloha pre behanie v teréne.

Pelhrimov ubytovanie penzión squash centrum Výsluní Tipy na výlet
Pelhrimovsko ponúka nespočetné množstvo aktivít. Do historického stredu mesta môžete vojsť Dolnou či Hornou bránou, ktoré tvorili súčasť mestských hradieb. Meštianske domy na námestí si aj po úpravách zachovali gotické a renesančné prvky.

Kremešník s rozhľadňou, Kláštorný komplex v Želive, Múzeum Dr Aleša Hrdličky, zrúcanina hradu Orlík v Humpolci, zámok a rekreačný rybník v Žirovnici, zámok a zámocká záhrada v Kamenici nad Lipou, rekreačná nádrž Trnávka ...
Penzion Pelhrimov squash centrum Vysluni - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Pelhrimov squash centrum Vysluni - možnosť pripojenia na internetPenzion Pelhrimov squash centrum Vysluni - k dispozícii kavareňPenzion Pelhrimov squash centrum Vysluni - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Pelhrimov squash centrum Vysluni - akceptuje creditné karty VISAPenzion Pelhrimov squash centrum Vysluni - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Pelhrimov squash centrum Vysluni - akceptuje creditné karty JCBPenzion Pelhrimov squash centrum Vysluni - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Pelhrimov squash centrum Vysluni - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Pelhrimov squash centrum Vysluni - Izby s vlastnou toaletouPenzion Pelhrimov squash centrum Vysluni - Iybz sú vybavené televízorom